Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2020 m. rugpjučio 10 d.
Laikas 11:08:57

Politika » Už referendumą dėl AE jau galima pasirašyti ir internetu

2012-05-14

Nepaisant to, kad nemažai Lietuvos piliečių gyvena toli nuo Tėvynės, iki šiol nebuvo imtasi jokių priemonių, leisiančių jiems pareikšti savo nuomonę aktualiais klausimais. Tačiau jau žengtas svarbus žingsnis – tai galimybė pareikšti savo paramą privalomajam referendumui, kurio tikslas nuspręsti, ar reikia Lietuvai naujos branduolinės jėgainės. Ir šioji parama nėra vien rekomendacinio pobūdžio. Šį kartą į pasirašiusių piliečių valią valdžia privalės atsižvelgti.

Su Vyriausiąja rinkimų komisija suderintas adresas – www.erinkimai.lt/referendumas, todėl visi „elektroniniai“ parašai prilygsta parašams, esantiems popieriniuose dokumentuose.

Atlikti šį pilietinį veiksmą labai paprasta – tereikia kelių pelės paspaudimų, sistema pati sugeneruoja parašo dokumentą, kurį galima pažiūrėti prieš galutinai patvirtinant. Tiesa, reikia būti pasiruošus prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės sistemos ir turėti asmens tapatybės dokumento numerį.

Pateikti duomenys yra visiškai saugūs, juos tvarko Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje registruotas duomenų valdytojas UAB EVP International (reg Nr. P3127.), o patys duomenys bus perduoti LR VRK.

Tikimės aktyvaus užsienyje esančių bendrapiliečių palaikymo ir manome, kad tik visų Lietuvoje ar svetur esančių piliečių aktyvumas gali užkirsti kelią beprasmiškai branduolinei avantiūrai.

Referendumo iniciatyvinė grupė
www.uzreferenduma.lt
www.facebook.com/uzreferenduma
pasisakau@uzreferenduma.lt, 8 686 27469

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

kipshas — 2012-05-25 09:57

labai idomus dalykas,kazkaip Lietuvos gyventojams dar iki siol taip ir nedaeina kad si elektrine tai grynai komercinis projektas kuris duos naudos tik tiems kas bus su ja susije,ir net nereikia svaigti apie tai kad ta energija bus pigesne ar panasiai,ji bus brangesne nei dabar mes mokamekaip ir visoses srityse,tiek nafta turint pas save imone mokame uz degalus brangiau nei ktiti,tiek elektrine kuria turejome taip pat uz energija mokejom brangiau nei kiti,nors daznai ta elektrine naktimis neturedavo kur deti pertekliaus energijos ir labai nesunkiai tai nuleisdavo i zeme,bet saviem pilieciam lauze kuo didesne kaina…..ar kazkokios kvailos kalbos neva tai apie energetine nepriklausomybe nuo Rusijos kas istikruju yra totalus melas,ir dar daug kitu pavyzdziu galima rasti,o radioaktyviu atlieku laidojimas ir kiek tai kainuoja visi turbut pamirso,juk pilieciai ta radioaktyviu atlieku laidojima ir apmokes,beto yra norinciu pramusti ir ta proekta kad jas laidoti Lietuvoje plius priimant ir kitu saliu elektriniu atliekas….reikia buti visisku idijotu kad noreti savo saly paversti radioatleiku savartynu….valstybe durina zmones ant tiek kad jau turbut priprato visi buti kvaileliu vietoje,ir kitaip nebeisivaizduoja gyvenimo…aisku kad kas bus susije su jos statyba,prieziura,energijos pardavimu po to kazkada jos uzdarymu tai taip,jie tures naudos,tai aukso kasyklos,milijonai…o zalioji energija juk specialiai yra kiek tik imanoma Lietuvoj stabdoma,vejo jegainiu statyba ir kiti dalykai,tai ziauriai nenaudinga bereikalinga konkurencija atomines energetikos salininkams,tiksliau pasakius tiems kam tai nusimato busimu didziuliu piniginiu lesu iplaukimu i savo kisenes

Aleksas — 2012-05-22 14:27

Kvailas tekstas. Kodėl dėl rusų statomos ir baltarusių atominės elektrinės kuri bus už 50 km nuo Vilniaus niekas nėra parašęs nė žodžio, o Lietuvoje jau yra blogis. Žinoma blogai juk pasistačius nepirksime iš rusų ar baltarusių, todėl nesusipratusių ir referendumas reikalingas.

To Tomas — 2012-05-20 13:39

Jeigu žmogus turi savo galvą, tai pigiais triukais kaip plakato spalvos, nemanau, kad palenks į savo pusę. O ar reikia ar nereikia nuspręs referendumas.

Mindaugas — 2012-05-17 19:41

Manau, kad labai nekoks “ekologiškas” plakatas. Nes vėjo jėgainė turi taipogi žiaurių triukšmo padarinių sveikatai bei gamtai. Gal net didesnių nei AE.

Tomas — 2012-05-17 16:49

Jūsų plakatas labai klaidinantis, jaučiamas didžiulis šališkumas.

Nėra vienos tiesos, ar elektrinę reikia statyti, ar ne. Žmogus turi galvą ant pečių ir pats gali nuspręsti, kas jam yra priimtina, nebūtina jo bauginti, kad palenktum į savo pusę. Jei ištiesų tikėtumėte, kad elektrinės nereikia, referendumą reklamuotumėte neutraliai, palikę žmonėms teisę nuspręsti, kuris variantas yra naudingesnis gamtai ir Jiems.

Su šia informacijos sklaida parodote, kad Jūsų tikslinė auditorija yra už save negalintis mąstyti individai, iphone ir facebook’o karta..

Nerijus — 2012-05-15 10:04

Negerai, negalima per swedbank užbalsuoti :O

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas