Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2018 m. liepos 17 d.
Laikas 15:18:45

TECHNOLOGIJOS » Vilniečiai raginami rinktis žaliąjį viešąjį transportą be CO2

2010-10-21

Šią savaitę dalis sostinės troleibusų pasipuoš šūkiais „Rinkis žaliąjį transportą be CO2“, raginančiais karts nuo karto iš savo automobilio persėsti į elektra varomą troleibusą.

Pristatydami šią ekologinę kampaniją UAB „Vilniaus troleibusai“ prisijungia prie žaliojo parado „Vilnius CO2 Green Drive“, vyksiančio, šeštadienį, spalio 23 d., nuo 12 val. Vilniaus Rotušės aikštėje. Į šventę suvažiuos daugybė elektromobilių, elektrinių motociklų ir motorolerių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų pasaulio šalių. Kartu su jais į Rotušės aikštę atriedės ir „žaliasis“ troleibusas.

„Retas kuris dalinasi automobiliu su kitu šeimos nariu, pakeliui paveža kaimyną ar kolegą, tad nenuostabu, kad spūstyse sėdi tik po vieną vairuotoją. Jei aktyviau naudosimės ekologišku viešuoju transportu, tai ir kamščių bus mažiau, ir aplinka švaresnė“, – pastebi „Vilniaus troleibusų“ generalinis direktorius Vidmantas Striška.

Troleibusais kiekvieną dieną keliauja daugybė žmonių. Vilniaus troleibusai per dieną perveža per 200 tūkst. keleivių. Daugumos troleibusų maršrutai driekiasi per miesto centrą. Tai pagrindinė patogi keleiviams ir neteršianti miesto susisiekimo priemonė.

„Ateinančiais metais tikimasi atnaujinti troleibusų parką, tad nuo vasaros yra išbandomi kitų šalių gamintojų troleibusai, atliekamos apklausos, renkamos keleivių ir specialistų nuomonės apie juos. Atsižvelgę į surinktą medžiagą, spręsime, kokie troleibusai geriausiai atitinka vilniečių ir miesto svečių poreikius,“ – teigia Vilniaus mero pavaduotojas, kuruojantis transporto sritį mieste, Romas Adomavičius.

Renginio Rotušės aikštėje metu specialus paradas pajudės Vilniaus gatvėmis iš anksto numatytu maršrutu, į kurį pažvelgę iš viršaus, išvysime užrašą „CO2“, simbolizuojantį problemą, kurią turime spręsti visi kartu.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Komentuoti

*
*

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas du kartus per savaitę!


Mokymu centras ir seminarai

Joga Kaune, meditacija kaune

Mielos dovanėlės moterims
renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas