*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. rugsėjo 28 d.
Laikas 21:31:06

EKOVAIKYSTĖ » Žaidimas “Sumuštinis”

2011-07-12

Šį kartą „Žaislų dirbtuvėse“ svečiuojasi kūrybingoji mamytė Eglė, gyvenanti Vokietijoje. Labai daug idėjų darbeliams, žaidimas ir laisvalaikiui su vaiku galite rasti jos dienoraštyje, viena jos idėja ir dalinamės. Tai žaidimas pavadintas „Sumuštinis“. Skamba keistai, ar ne? Bet žaidimas iš tiesų labai smagus ir naudingas vaikui!

Prireiks: žurnalo su maisto paveiksliukais, žirklių ir lipnios juostelės. Jei žurnalo su maisto nuotraukomis neturite, galite patys nusipiešti maisto produktus, tuomet priemonių reikės daugiau.

Išsikerpam paveikslėlius ar nuotraukas su maistu. Eglei pavyko rasti žurnalą su sumuštinių ingridientais (duona, dešra, sūris agurkai ir t.t.) , bet čia galima improvizuoti – gal šiuo metu rastumėte uogų ar daržovių senų laikraščių ar žurnalų puslapiuose? Tiesa, jei jūsų vaikas jau geba pats iškirpti – leiskite jam tai ir padaryti pačiam!

Kad ilgiau “vartotųsi” žaidimas Eglė nuotraukas įlaminavo, aš siūlau apklijuoti lipnia juosta. Na, čia jūsų reikalas kokį variantą rinksitės, laminavimas, tiesa, ilgaamžiškesnis.

Na, ir drąsiai galite duoti savo vaikui „gamintis“ sumuštinį, „virti“ daržovių troškinį ar gamint kitą maistą, kuriam radote tinkamų nuotraukų. Na, jei neradote, tokiu atveju nusipiešti galite bet ką.

Pirmiausiai dedam duoną, po to mėsytę, sūrį, pomidorą, agurką, salotą ir galiausiai vėl duoną. Skanaus! Štai taip ir išmoksta vaikas pasidaryti sumuštinį pats, savarankiškai.

Žaidžiant tokį žaidimą vaikas ne tik mokosi skirti maisto produktus, spalvas, jei apie jas kalbate kartu su mažyliu, bet ir lavinama smulkioji motorika, rūšiavimas, mokomasi eiliškumo. Taip pat gaminant kartu lavėja vaiko socialiniai ir bendravimo įgūdžiai. Tikrai iš šio žaidimo nemažai naudos, pabandykite patys!


Rubriką parengė www.medinisarkliukas.lt

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Komentarų nėra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas