*/ ?>
Paieška:
ekologiskas oras

Šiandien 2021 m. spalio 23 d.
Laikas 13:21:38

EKOVAIKYSTĖ » Žaislų dirbtuvės: Jūra butelyje

2011-06-08

Karštą vasaros dieną taip ir norisi lėkti prie šaltos jūros. O jei galimybės ir aplinkybės neleidžia? Nenusiminkite, kartu su vaiku galite pasigaminti nuosavą jūrą butelyje. Tai tikrai nesudėtingas, bet suteikiantis daug džiaugsmo tiek vaikui, tiek suaugusiam užsiėmimas. 

Jums prireiks:

Tuščio skaidraus 0,5 l buteliuko, 200 ml vandens, 200 ml aliejaus, mėlynų dažų – tinka maistiniai, vaikiški „pirštukų“ dažai, guašas ar akvarelė, akmenukų, kriauklyčių, plastmasinių mažų žaisliukų – žuvyčių, smėliuko ir pan.

Susiruošę priemones galime imtis darbo. Pirmiausiai į butelį supilame vandenį.

Tuomet sudedame jūros „turtą“ – mes naudojom akmenukus ir kriauklytes, bet jei turėtumėte mažų plastmasinių žuvyčių – būtų puiku!

Pilame dažus. Mes naudojome paprastą akvarelę, todėl tepėme ją teptukais, o juos tiesiog išplovėm butelyje. Viską gerai suplakame, kad dažai ištirptų.

Na, ir galiausiai pilame aliejų. Patariame tai daryti itin atsargiai :)

Gerai užsukame ir galime mėgautis savo nuosava jūra!

 Svarbiausia, nepamirškite savo nuosavą jūrą gaminti kartu su vaiku, taip suteiksite jam daug džiaugsmo. O gal jūsų mažasis turės savų idėjų, kaip patobulinti šį darbelį? Juk vaikai yra šimtus kartų kūrybiškesni nei suaugusieji!


Rubriką parengė www.medinisarkliukas.lt

Susiję straipsniai


Kiti komentarai

Rima — 2011-06-09 08:58

Nuostabu, skaičiau ir žiūrėjau išsižiojusi:) Jei jau suaugusiam įdomu, tai vaikui pasigaminti žaislą turi būti nepaprastai smagu. Teneišblėsta kūrybingumas:) !

Sorry, the comment form is closed at this time.

Naujienlaiškis  Naujienlaiškis

Gaukite šviežiausias naujienas!


Joga Kaune, meditacija kaune


renginiai


Savaitės vaizdelis

Išsiliejusios vasaros spalvos (foto) 0

Aplinkosauginiai filmai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas